Баскетбол: БК "Запоріжжя" вперше в історії пробився до фіналу чемпіонату України

КИЇВ. 7 червня. УНН. БК "Запоріжжя" переміг на виїзді "Київ-Баскет" у вирішальному, п'ятому, поєдинку півфінальної серії плей-офф української Суперліги, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Деталі

З самого початку зустрічі гості із Запоріжжя повели у рахунку, який доходив до розгромного. Кияни до кінця зустрічі так і не зуміли зібратися – 66:92.

Найрезультативнішим у переможців став Дмитро Тихонов – 22 очки, 8 підбирань. По 15 очок набрали Олександр Сизов та Аурімас Маяускас. Андрій Грицак набрав 13 очок та 10 підбирань.

Примітно, що переможець регулярного чемпіонату "Київ-Баскет" у підсумку став бронзовим призером.

Доповнення

"Запоріжжя" 9 червня розпочинає в Кам'янському фінальну серію проти "Прометея". Обидва клуби вперше в історії потрапили до фіналу чемпіонату України.