Третій матч Євро ледве не завершився трагедією

Зірка збірної Данії Крістіан Еріксен знепритомнів і упав просто на футбольному полі. Подія сталася в третьому за ліком матчі Євро. Збірна Данії приймала збірну Фінляндії.Під кінець першого тайму Крістіан був біля кута поля. Він зробив декілька невпевнених кроків і завалився на газон. Медики намагалися надати йому допомогу. Біля десяти хвилин робили штучне дихання.Зрештою Еріксена неспішно винесли на ношах й відвезли до шпиталю. За останніми даними Еріксен опритомнів. Якою буде доля матчу – невідомо. На час зупинки гри рахунок був – 0:0.Крістіан Еріксен є гравцем міланського "Інтера". Збірна Фінляндії є суперником команди України. Їхній матч у Києві завершивсся унічию – 1:1. відзначилися Мораєс і Пуккі.