Євро-2020: збірні Уельсу і Швейцарії в бойовому поєдинку зіграли внічию

Команди набрали перші очки на турнірі.

Збірні Уельсу і Швейцарії в матчі 1-го туру групи А Чемпіонату Європи з футболу-2020 зіграли внічию. Поєдинок групи А на "Олімпійському стадіоні" в Баку закінчився з рахунком 1:1.

Перша половина зустрічі пройшла за відчутної переваги швейцарців, проте забитих м'ячів до перерви глядачі не побачили.

У дебюті другого тайму команда Володимира Петковича таки домоглася свого. Бреел Емболо відкрив рахунок у матчі, поціливши м'ячем у кут воріт валлійців ударом головою після навісу з кутового.

© Associated Press
Associated Press

Уельсу вдалося відігратися на 74-й хвилині. Допоміг їм теж розіграш кутового. Кіффер Мур, зробивши ефектний стрибок, пробив головою і влучив у дальній кут воріт суперника.

На 85-й хвилині швейцарцям вдалося, здавалося, забити переможний гол. Однак його було скасовано після перегляду повтору моменту через офсайд у Маріо Гаврановича.

• Уельс і Швейцарія виступають в групі А, де їх суперниками також є Італія і Туреччина.
  • В 1/8 фіналу вийдуть 2 найсильніші збірні кожного квартету і 4 володарі найкращих третіх місць.

Дивіться також: Євро 2020 таблиці і групи фінального турніру