Баскетбол: визначився перший фіналіст конференції НБА

КИЇВ. 15 червня. УНН. В рамках четвертого поєдинку серії плей-офф НБА між "Денвер Наггетс" і "Фінікс Санс" визначився перший учасник фіналу конференції, передає УНН з посиланням на сайти команд.

Деталі

У ролі лідера баскетболісти “Наггетс” перебували єдиний раз за матч лише на першій хвилині, коли відкрили цифри на табло (2:0). Надалі гості вийшли вперед і до кінця матчу не віддавали пальму першості “Денверу”- 118:125.

Примітно, що наприкінці третьої чверті дискваліфікацію за неспортивний фол отримав лідер “Денвера”, “MVP” сезону НБА — серб Нікола Йокіч.

У переможців 37 очок заробив ветеран НБА Кріс Пол, 34 додав Девін Букер. У “Денвера” 25 пунктів в активі Вілла Бартона, 22 має Йокіч.

Доповнення

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4:0 на користь “Санз”. “Фінікс” в фіналі Західної конференції плей-офф НБА зіграє з переможцем пари “Юта Джаз” — “Лос-Анджелес Кліпперс” (2:1 в серії).