Збірна Нідерландів здобула другу перемогу на Євро-2020

КИЇВ. 18 червня. УНН. У поєдинку лідерів групи С на Євро-2020 зустрілися збірні Нідерландів та Австрії. Матч відбувся у рамках другого туру групового етапу, передає кореспондент УНН.

Деталі

На 10-й хвилині баталії капітан австрійців порушив правила у власному чужому майданчику, і арбітр призначив 11-метровий удар. У підсумку Мемфіс Депай забив гол попри те, що голкіпер Бахманн вгадав політ м’яча.

Подвоїти перевагу господарям поля вдалося на 67 хвилині. Депай передачею з центра поля вивів Малена до чужої штрафної, і той віддав результативний простріл на Дамфріса — 2:0.

Таким чином, нідерландці набрали максимально можливі шість очок і гарантували собі вихід у плей-офф турніру. Австрія залишилася із 3-ма балами.

Доповнення

Обидві команди є суперника “жовто-блакитних”. 21-го червня відбудеться заключний матч групи для України. Команда Шевченка зійдеться із австрійцями.