Збірна України з пляжного футболу здобула другий виграш у Євролізі-2021

КИЇВ. 19 червня. УНН. Збірна України з пляжного футболу здолала в серії пенальті Азербайджан та здобула другу перемогу у Євролізі-2021, передає УНН з посиланням на Асоціацію пляжного футболу України.

Деталі

У першій 12-хвилинці красивою бісіклетою рахунок відкрив Олег Зборовський. Проте наші провалили другий тайм, після якого рахунок став 1:3. Врятував Україну Дмитро Войтенко, який спочатку вдало зіграв на підбиранні і пробив у кут, а потім виконав дальній штрафний, а м’яч завдяки рикошету від піску пролетів поруч з голкіпером суперників — 3:3.

У екстра-таймі голів не було, а в серії пенальті все вирішив промах гравця Азербайджану, який з точки влучив у каркас воріт Андрія Неруша. А ось наші хлопці всі свої спроби реалізували — забивали Дмитро Медвідь, Максим Войток, Іван Глуцький, Андрій Пашко та Юрій Щериця.

Примітно, що після двох турів у збірної України три набрані очки, а вже завтра на уболівальників очікує двобій проти Португалії.