Баскетбол: "Філадельфія" виграла третій поєдинок серії плей-офф НБА

КИЇВ. 19 червня. УНН. У шостому поєдинку другого раунду плей-офф НБА зустрілися команди із Східної конференції — “Атланта Хокс” приймала “Філадельфію”, передає кореспондент УНН.

Деталі

Поєдинок склався із багатьох ривків від обох команд. На старті баталії лідерство захопили господарі (10:2), але під завершення чверті ситуація на паркеті вирівнялася. Далі “Атланта” знову одержала 10 очок переваги.

На початку третьої чверті “Філадельфія” завдяки 11 очкам від Сета Каррі вирвалася вперед. У вирішальні хвилини матчу “Ффіладельфія” виходила із невеликою перевагою, а тактика фолів “Атланти” на останніх секундах не принесла їм дивідендів — 104:99.

У переможців по 24 очки набрали Сет Каррі і Тобіас Харріс, 22 має Ембіід. У “Атланти” 34 пункти здобув Трей Янг.

Доповнення

Рахунок у серії до чотирьох перемог став рівним — 3:3. Вирішальна зустріч пройде на паркеті “Філадельфії”.