Баскетбол: "Фінікс" переміг на старті півфінальної серії плей-офф НБА

КИЇВ. 21 червня. УНН. У першому поєдинку фіналу Західної конференції НБА "Фінікс Санс" приймав на домашньому паркеті БК "Лос-Анджелес Кліпперс", передає кореспондент УНН.

Деталі

Перша чверть ознаменувалася 12 набраними очками форварда гостей Пола Джорджа та більш рівною результативністю серед гравців “Санс”. Рахунок був не результативним — 21:21.

На старті другої чверті напрочуд вдалі дії в атаці продемонстрував Демаркус Казінс. Центровий “Кліпперс” набрав одразу 11 очок за 5-ть ігрових хвилин і вивів команду вперед. Далі вже господарі відповіли власним ривком і довгий час передували у рахунку.

Перед вирішальним ігровим часом “Фінікс” мав десять очок переваги, але “Кліпперс” майже вдалося наздогнати — клуб скоротив відставання до двох балів, але перемога дісталася “Санс” — 120:114.

Тріпл-дабл у переможців здійснив Девін Букер — 40 очок, 13 підбирань і 11 передач. У “Кліпперс” 34 бали набрав Пол Джордж.

Примітно, що поєдинок пропускав один із лідерів “Санс” Кріс Пол у якого виявлений коронавірус. Також не зміг зіграти лідер “Кліпперс” Кавай Леонард, який відновлюється від травми коліна.

Доповнення

Наразі залишається невідомим один фіналіст Східної конференції, який визначиться за підсумками сьомої гри другого раунду плей-офф між “Філадельфією” та “Атлантою”.