![У Києві на час проведення Atlas Weekend змінюють графік роботи громадського транспорту](https://thumbor.my.ua/EH7354SIhsagR9TIS0JDHsW-DPs=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F0cd381593dc07048b90fe4ec9f45588f.jpg)
У Києві на час проведення Atlas Weekend змінюють графік роботи громадського транспорту
У Києві на час проведення музичного фестивалю Atlas Weekend змінюється графік роботи громадського транспорту – мовиться про столичний метрополітен, деякі автобуси та тролейбуси.
Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
У адміністрації повідомляють, що в ніч із 6 на 7 липня, а також із 9 на 10 липня роботу метрополітену та наземного пасажирського транспорту буде подовжено на годину. Водночас перевезення наземним транспортом – організують саме після проходження останніх пар потягів.
Проте – у разі необхідності та в залежності від кількості пасажирів – можливе закриття на вхід станції метро "Виставковий центр".
Також на весь період проведення фестивалю – із 6 по 9 липня – на годину довше курсуватимуть тролейбуси №11, 12, 43, 45 та автобуси №56.
Дивіться також: Щеплення під музику: як проходитиме вакцинація на фестивалі Atlas Weekend.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)