Петиція про перегравання фіналу Євро-2020 збирає голоси божевільними темпами

Футбольні вболівальники Британії вимагають переграти фінал Євро-2020 між Англією та Італією. Вони створили відповідну петицію.

Про це повідомляє «Сегодня».

Так, англійські фанати впевнені, що фінал чемпіонату міг скластися інакше, якби арбітр видалив з поля італійця Джорджо К'єлліні за фол проти Букайо Сака.

Петиція

Вболівальники створили петицію, в якій вимагають переграти фінал Євро-2020.

Як вважають фанати, матч міг закінчитися інакше, якби італійський захисник Джорджо К'єлліні отримав червону картку за фол, який трапився в останні хвилини матчу. Однак головний арбітр цього не зробив.

«Італія повинна була отримати червону картку за свій геймплей, і матч-реванш повинен відбутися з неупередженим арбітром. Це було зовсім нечесно », - йдеться в тексті петиції.

петиція футбольних вболівальників

Петицію створили кілька днів тому. За короткий час вона зібрала понад 92 тис. Підписів з необхідних для розгляну 150 тисяч.

Як пройшов фінал

Нагадаємо, що фінал Євро-2020 відбувся 11 липня 2021-го року на стадіоні "Уемблі" в Лондоні. У фіналі чемпіонату збірна Англії програла Італії. За підсумками основного часу рахунок залишався 1: 1. Під час 30 хвилин додаткового часу більше голів забито не було. Доля фіналу Євро-2020 була вирішена серією пенальті.

Більш везучими виявилися італійці. Збірна Італії перемогла з рахунком 3: 2.

Нагадаємо, що кілька уболівальників збірної Італії загинуло після святкування перемоги на Євро-2020.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.