У Чехії почали кампанію вакцинації безпритульних
У Чехії почали кампанію вакцинації безпритульних

У Чехії почали кампанію вакцинації безпритульних

КИЇВ. 26 липня. УНН. У Чехії некомерційні організації почали кампанію вакцинації безпритульного населення країни проти коронавірусу. Про це повідомляє УНН з посиланням на Euractiv.

Деталі

Як заявила міський радник з питань соціальної політики та охорони здоров'я Мілена Йонова, кампанія вакцинації ініційована для людей без постійного місця проживання, оскільки в районі Праги є багато людей, які пройшли повз кампанії імунізації і не мають доступу до вакцинації проти COVID-19.

Відзначається, що за три дні понад 110 бездомних людей отримали вакцину. Про кампанії вакцинації організації поширюють інформацію за допомогою листівок.

Зокрема, для бездомних людей використовують вакцину Johnson&Johnson, для якої потрібна одна доза, оскільки бездомні часто переїжджають з одного місця в інше.

Відзначається, що мобільні бригади намагаються вакцинувати людей в різних районах, включаючи притулки для бездомних, їдальні або райони під мостами.

Нагадаємо

Раніше індійська влада заявила, що планує вакцинувати 50 тисяч бездомних за місяць.

Теги по теме
Коронавирус Чехия
Источник материала
loader
loader