![ДТП у Миколаївській області: водій вижив після зіткнення з фурою, але загинув під колесами автобуса](https://thumbor.my.ua/Kk3ksAoXFIt749sqx4dmRsRfbvk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F5093e13e199be7e696ef765d74ec4914.jpg)
ДТП у Миколаївській області: водій вижив після зіткнення з фурою, але загинув під колесами автобуса
Чоловік від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці.
На автодорозі Н-24 "Благовіщенське-Миколаїв" - в селі Дорошівка - сталася дорожньо-транспортна аварія. Зіткнулися "ГАЗель" та вантажівка DAF.
Про це повідомили у поліції Миколаївської області.
Після зіткнення водій "ГАЗелі" вийшов зі свого транспортного засобу на проїзну частину, де у цей момент позаду у своїй смузі руху рухався пасажирський автобус MAN.
Побачивши на своїй смузі руху пошкоджений автомобіль "ГАЗель", водій автобуса застосував гальмування, але не зміг уникнути зіткнення із мікроавтобусом , при цьому скоївши наїзд 31-річного водія "ГАЗелі", який перебігав дорогу від свого автомобіля у напрямку правого узбіччя.
![© ГУ Нацполіції в Миколаївській області](https://thumbor.my.ua/XeW8wbFoK6X9XlXhPyG5w57oYdk=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F340f18416789837788272477bb4aaeb9.jpg)
У результаті водій автомобіля "ГАЗель" від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці пригоди.
Наразі правоохоронці встановлюють обставини та причини аварії. Подію кваліфіковано за ознаками ч. 2 ст. 286 ККУ "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого".
Нагадаємо, в Одеській області 44-річного місцевого жителя збив рейсовий автобус. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці.
Новини України: четверо людей загинули в ДТП на трасі "Харків-Сімферополь"
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)