Українець зі світовим рекордом завоював золоту медаль на Параолімпіаді

Український плавець Андрій Трусов здобув для України золоту медаль на Параолімпійських іграх у Токіо та встановив світовий рекорд.Загалом Україна має 48 медалей, повідомляє Параолімпійський комітет у Twitter. 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових. "Трусов переміг на дистанції 100 метрів на спині серед чоловіків у класі S7 зі світовим рекордом — 1:08,14 хвилини", - йдеться у повідомленні.У командному заліку на Параолімпійських іграх Україна наразі перебуває на 5-му місці.У столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Параолімпійські ігри. Змагання триватимуть із 24 серпня до 5 вересня. В Іграх боротимуться за 539 медалей із 22 видів спорту. Беруть участь рекордні 4403 спортсмени зі 161 країни. Серед них 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту.Учора українські спортсмени завоювали ще дві золоті медалі. 40-річна легкоатлетка Оксана Зубковська взяла перше місце в стрибках у довжину, а Роман Полянський - в академічному веслуванні на 2 тис. м.