5 мая, воскресенье
Шахтар - Динамо: матч за Суперкубок України завершився повним фіаско киян

У середу, 22 вересня, відбувся матч Шахтар - Динамо за Суперкубок України-2021, що передує грі в 10-му турі чемпіонату країни.

Зустрілися команди на київському НСК "Олімпійському". Про результати гри і її найбільш "спекотні" моменти пише Telegraf.

Результати матчу Шахтар - Динамо

Поєдинок київської та донецької команд завершився з рахунком 3:0. Перемогу здобули "гірники".

Матч Шахтар - Динамо завершився з результатом 3:0 на користь "гірників"

Автором двох голів від ФК "Шахтар" став Траоре, а пізніше "динамівцям" м'яч у ворота забив Алан Патрік.

Так, "гірники" стали володарями 9-го Суперкубку України, зрівнявшись з показником киян. Варто зазначити, що в останні три рази трофей вигравав ФК "Динамо".

Найяскравіші моменти матчу

Гаряче стало вже на самому початку гри. На перших секундах матчу глядачі спостерігали грубу гру Ісмаїлі проти Супряги, з попутним розбиванням голови члену своєї команди - гравцеві оборони Матвієнко. Травмованому футболісту перебинтували голову.

"Гірникам" вдалося витримати стартову атаку киян, оскільки Супряга влучив у штангу, а від удару Буяльського команду захистив П'ятов. Вже через півгодини гри "Шахтар" вийшов вперед завдяки подачі Додо навісу праворуч на Ласіна Траоре. Той головою спрямував м'яч у ворота "динамівців".

Траоре забив 2 з 3 голів за "гірників"

На початку другого тайму "гірники" активізували атаки. Так, Степаненко з дальньої дистанції влучив у штангу.

А 54-та хвилина запам'яталася разючою контратакою "Шахтаря", в результаті якої гол забив той же Траоре, після вдалої передачі бразильця Ісмаїлі.

Через всього 7 хвилин Алан Патрік здійснив ідеальний удар з середньої дистанції у ворота киян. "Біло-синім" не вдалося навіть забити гол престижу, не дивлячись на всі спроби.

Раніше MY.UA повідомляв прогноз на матч за Суперкубок України-2021.

Також ми писали, хто замінить Мірча Луческу на позиції тренера ФК "Динамо" Київ.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.