Матч Арсенал - Крістал Пелас дивом закінчився нічиєю: відео голів та огляд матчу

Матч між Арсеналом і Крістал Пелес в рамках чемпіонату Англії на домашньому полі "канонірів" закінчився нічиєю. Арсеналу дивом вдалося уникнути поразки.

Про це повідомляє Football.ua.

Огляд матчу

Останній матч у восьмому турі Англійської Прем'єр-ліги відбувся в понеділок, 18 жовтня. Зустріч Арсеналу і Крістал Пелес закінчилася з рахунком 2:2.

Першими забили "каноніри". П'єр-Емерік Обамеянг відкрив рахунок вже на шостій хвилині поєдинку. Проте вже до кінця першої половини матчу підопічні Мікеля Артети втратили ініціативу. Їх воротам все частіше почали погрожувати футболісти Крістал Пелес.

Матч Арсенал-Крістал Пелес

Дві вдалі контратаки в другому таймі дозволили Крістал Пелес вирватися вперед. Все завдяки двом голам Крістіана Бентеке і Одсонна Едуара на 50-й і 73-й хвилинах матчу.

Далі до кінця зустрічі рахунок не змінювався. Здавалося, що Патрік Вієйра і його команда отримають впевнену перемогу над Арсеналом. Однак доля розпорядилася інакше. Практично перед самим фінальним свистком "каноніри" змогли заштовхати м'яч у ворота суперників.

На п'ятій компенсованій хвилині до другого тайму Александр Ляказетт (Арсенал) зміг забити бажаний гол і зрівняти рахунок матчу. Для футболіста цей матч став першим у поточному сезоні.

Рахунок матчу

Арсенал-Крістал Пелес 2:2

Нагадаємо, що під час футбольного матчу на стадіон обвалилася трибуна з фанатами

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.