"Голден Стейт" завоювали другу перемогу на старті сезону НБА

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. В рамках змагального дня нового сезону НБА відбувся поєдинок між "Голден Стейт Ворріорс" та "Лос-Анджелес Кліпперс", передає кореспондент УНН.

Деталі

На старті зустрічі три влучання із-за дуги дозволили "воїнам" повести у рахунку 9:4. Неперевершена гра зіркового захисника "Ворріорс" Стефа Каррі, який набрав 25 очок за чверть, призвела до виграшу команди у першому проміжку гри (44:27).

У другій чверті все змінилося – Каррі перестав влучати, а Пол Джордж набрав 16 очок за 12 хвилин і рахунок вирівнявся.

У вирішальні хвилини матчу два триочкових від Каррі принесли "Голден Стейт" перемогу 115:113.

Доповнення

В активі Каррі 45 набраних очок в матчі, а "Голден Стейт" виграли другий матч із двох на старті сезону. "Кліпперс" проводили першу зустріч в сезоні.