Дубль Роналду врятував “Манчестер Юнайтед” від поразки проти клубу Маліновського

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Англійський “Манчестер Юнайтед” провів виїзд до Бергамо на матч групового етапу Ліги чемпіонів із італійською “Аталантою”, передає кореспондент УНН.

Деталі

Швидкий гол вдався господарям поля — забив Ілічіч на 12 хвилині. Проте ікона “червоних дияволів” Кріштіану Роналду відповів голом під завісу тайму.

Після відпочинку ситуація повторилася. Тепер Сапата вивів бергамців вперед на 56 хвилині і італійський клуб був близький аби здобути три очки, проте невгамовний Роналду знову в додатковий час зрівняв цифри — 2:2. Зауважимо, що українець Маліновський провів увесь поєдинок в запасі.

В іншій баталії групи F “Вільярреал” вдома обіграв “Янг Бойз” — 2:0.