2 июня, воскресенье
Стартував з поразки: Шевченко не стримав Моурінью в дебютному матчі на чолі "Дженоа"

Команда українського фахівця двічі пропустила наприкінці поєдинку.

21 листопада колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів перший матч біля керма італійського "Дженоа". В рамках 13-го туру Серії А "грифони" на домашній арені поступилися "Ромі" (0:2), яку очолює Жозе Моурінью.

Уже на 15-й хвилині Генріх Мхітарян ударом з середньої відстані відправив м'яч у кут воріт генуезького клубу, проте арбітр скористався підказками відеоасистентів (VAR) і скасував гол через гру рукою форварда римлян Теммі Абрахама, від якого м'яч і відлетів у сітку.

Загалом підопічні Шевченка непогано захищалися і тривалий час не давали розпечатати свої ворота, однак в кінцівці зустрічі римляни все ж змогли забити.

На 82-й хвилині голом відзначився 18-річний ганський форвард Фелікс Афена-Г'ян, який вийшов на заміну. А в компенсований час він же красивим ударом оформив дубль. Таким чином, тренерський дебют Шевченка на клубному рівні завершився поразкою.