У музеї просто неба в Чернівцях працюватиме Резиденція Святого Миколая
У музеї просто неба в Чернівцях працюватиме Резиденція Святого Миколая

У музеї просто неба в Чернівцях працюватиме Резиденція Святого Миколая

Вперше у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту працюватиме Буковинська резиденція Святого Миколая. Розташують її у хаті Підгір’я, яка нещодавно з’явилася у скансені. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Як розповів директор музею Іван Пілат, працюватиме Чудотворець із помічниками. Вони розповідатимуть дітям про історію свята. Сам же Святий Миколай також спілкуватиметься із малюками та розважатиме їх. 

«Кожна дитина отримає подарунок – пакетик із пряником, будиночком, який світиться, образком Святого Миколая із молитвою та календариком від музею», – пояснив Іван Пілат. 

Облаштують і територію довкола резиденції, тут буде ялинка та фотозони. А у будиночку навпроти можна буде придбати чай, солодощі та пряники. 

Свою роботу Святий Миколай у музеї розпочне 6 грудня. Прийматиме резиденція із 10:00 до 19:00. Через карантинні обмеження усіх охочих потрапити до сивобородого чарівника просять попередньо записатися за телефоном: +38 (066) 104 56 82.

Малюків у музеї просто неба Чудотворець радуватиме до новорічних свят. Однак роботу резиденції можуть продовжити, якщо буде попит. 

Проєкт реалізовано за підтримки Буковинського культурного фонду.

Теги по теме
новости Черновцов
Источник материала
Поделиться сюжетом