Матч "Лаціо" - "Удінезе" закінчився з 8 голами

В рамках 15–го туру італійської Серії А відбувся матч "Лаціо" - "Удінезе". Глядачам він запам'ятався своїм неймовірним рахунком. За час зустрічі футболісти примудрилися відправити м'яч у ворота 8 разів і закінчити поєдинок приголомшливою нічиєю.

Рахунок матчу

Римський "Лаціо" приймав гостей на своєму полі. Матч був наповнений подіями і прикував увагу глядачів відразу ж.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь гостей. Відзначився Бету, який забив відразу два голи (на 17 і 32 хвилині матчу). Ще один гол у ворота "Лаціо" відправив Лусеро за хвилину до свистка на перерву.

Свій єдиний гол у першому таймі римляни забили на 34 хвилині зустрічі. Героєм господарів став Іммобіле.

Матч "Лаціо" - "Удінезе"

Очевидно, що під час перерви футболісти "Лаціо" отримали справжньої прочуханки від тренерського штабу. Адже в другій половині зустрічі вони стали грати набагато результативніше і повністю повернули хід матчу.

Римляни змогли швидко наздогнати і навіть обігнати суперників, відправивши у ворота "Удінезе" відразу три м'ячі: на 51-й хвилині забив Педро, пізніше - Мілінкович-Савич. Завершив тріумф "Лаціо" Ачербі - на 79-й хвилині зустрічі.

Здавалося, результат зустрічі вирішено і "Лаціо" отримають свою перемогу. Але розслаблятися було рано. У компенсований час на 90+10 хвилині Толгай Арслан зміг феєрично закрутити м'яч і влучив у 9-ку, таким чином зрівнявши рахунок. Вирішальний м'яч обидві команди зустріли емоційно і навіть влаштували сутичку.

Рахунок матчу - 4: 4.

Таким чином ФК "Лаціо" опинився на 9-му місці італійської Серії А, а "Удінезе" – на 14.

Нагадаємо, що футболісти незадоволені результатами "Золотого м'яча-2021".