За день у Чернівцях демонтували приблизно 30 блокувальних пристроїв
За день у Чернівцях демонтували приблизно 30 блокувальних пристроїв

За день у Чернівцях демонтували приблизно 30 блокувальних пристроїв

16 грудня 2021 року у Чернівцях продовжили роботу з демонтажу блокувальних пристроїв мобільною групою у відповідності до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради №929/27 від 23.11.2021р. Зокрема, силами КП «МіськШЕП» проведено демонтаж близько 30-ти блокувальних пристроїв за наступними адресами:

  • вул. Буковинська, 33-А
  • вул. Ясська, 10-12
  • проспект Незалежності, 110-А

Відповідно до п. 8 Додатку №1 до Правил благоустрою міста Чернівців забороняється самовільне встановлення блокувальних пристроїв, пристроїв примусового обмеження швидкості, шлагбаумів, ланцюгів, стовпчиків, за дане правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП з накладенням штрафу у сумі до 1700 грн. 

Мешканців міста просять інформувати про самовільно встановлені блокувальні пристрої на території Чернівців. Про це пише Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради на сторінці у фейсбук.

Фото взято з фейбук-сторінки управління

Теги за темою
новини Чернівців
Джерело матеріала
loader
loader