У «Дії» стали доступними три нових Covid-сертифікати
У «Дії» стали доступними три нових Covid-сертифікати

У «Дії» стали доступними три нових Covid-сертифікати

На порталі Дія можна згенерувати ще три типи COVID-сертифікатів: на підставі результату ПЛР-тесту, про одужання та дитячий.

Згенерувати сертифікат дуже легко та зручно, оскільки в жовтні Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів.

Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.

Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема й Дія.

Підпис, для якого було треба підтвердження особи за допомогою Photo ID.

Тепер достатньо згоди користувача.

Як згенерувати сертифікат на порталі?.

Авторизуйтеся на порталі Дія.

Оберіть розділ «Послуги» — «Здоров’я» та оберіть потрібний тип сертифіката: «COVID-сертифікат про негативний ПЛР-тест» чи «Сертифікат про одужання від COVID-19».

Дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

"Дітям від 12 років, які отримали хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати COVID-сертифікат у розділі "Здоров’я" — "COVID-сертифікат про вакцинацію", - повідомляють у Мінцифри.

З 14 років підлітки можуть самостійно авторизуватися на порталі через BankID, якщо вже мають банківську картку.

У разі відсутності в дитини паспорта зробити це можуть батьки.

COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тесту діятиме 72 години з моменту здачі аналізу.

COVID-cертифікат про одужання можна отримати не раніше 15-го дня після підтвердження лікарем діагнозу COVID-19 та внесення даних в ЕСОЗ.

Такий COVID-сертифікат буде чинним 105 днів від дати встановлення діагнозу.

COVID-сертифікат у Дії є одним із найпопулярніших документів серед українців — на сьогодні згенеровано 12.8 млн сертифікатів.

Источник материала
loader
loader