19 мая, воскресенье
Українка, яку не взяли на Олімпіаду, зупинилася за крок від "квітів" на Чемпіонаті Європи з біатлону

Анастасія Меркушина стала найкращою серед українських спортсменок в індивідуальній гонці.

У середу, 26 січня, в німецькому Арбері розпочався Чемпіонат Європи з біатлону-2022. Слідом за чоловічою індивідуальною гонкою в аналогічній дисципліні змагалися жінки.

Від України на старт повинні були вийти шість біатлоністок: Анастасія Меркушина, Юлія Журавок, Ольга Абрамова, Віта Семеренко, Валерія Дмитренко та Анна Кривонос, проте остання перед самим початком відмовилася взяти участь у гонці.

Виграла гонку росіянка Євгенія Буртасова, другою стала представниця Молдови Аліна Стремоус, а замкнула топ-3 ще одна спортсменка з Росії Наталія Гербулова.

Найкращий результат серед українок в індивідуальній гонці показала Меркушина, яка не увійшла до складу національної команди на Олімпійські ігри-2022 в Пекіні. Попри одну хибу, Анастасія підібралася впритул до квіткової церемонії - сьоме місце.

43. Віта Семеренко (Україна, 0+2+1+0) +4:53.9

• Раніше в чоловічій індивідуальній гонкці на Чемпіонаті Європи з біатлону українець Тарас Лесюк потрапив до квіткової церемонії, посівши 6-те місце.
  • Крім того, до програми континентальної першості увійшли спринт, гонка переслідування, а також одиночна та класична змішані естафети. Завершиться Чемпіонат Європи 30 січня.