Роскомнагляд надіслав свої вимоги редакції «Крим.Реалії»
Роскомнагляд надіслав свої вимоги редакції «Крим.Реалії»

Роскомнагляд надіслав свої вимоги редакції «Крим.Реалії»

Регулятор вимагає видалити новину з коментарем Гаррі Каспарова та матеріали про російський військовий призов у Криму.

Роскомнагляд продовжує розсилати вимоги видалити матеріали із сайтів ЗМІ. Цього разу лист надійшов редакції «Крим.Реалії»

Російський регулятор вимагає видалити новину з коментарем російського опозиційного політика Гаррі Каспарова та матеріали про російський військовий призов у Криму.

Редакція «Крим.Реалії» отримала 12 нових повідомлень з вимогою видалення контенту, переважно про російський військовий призов на Кримському півострові.

Роскомнагляд вважає коментар Гаррі Каспарова, який закликав негайно повернути анексований Крим під контроль України, таким, що «містить заклики до здійснення екстремістської діяльності».

Також Роскомнагляд вимагає видалити матеріали про російський військовий призов у Криму, що «містять відомості, поширення яких у Росії заборонено рішенням суду». Як уточнюється, у «забороненому» матеріалі не визнаються результати «кримського референдуму».

Роскомнагляд 4 і 5 лютого вже писав редакції «Крим.Реалії» з вимогою протягом доби видалити 9 матеріалів, написаних у 2019-2021 роках на основі розслідувань ФБК Олексія Навального про можливу резиденцію Володимира Путіна під Геленджиком.

Редакція не виконала цю вимогу.

Нагадаємо, регіональні служби «Радіо Свобода» отримали десятки повідомлень від російського регулятора із вимогою видалити матеріали російського Фонду боротьби з корупцією протягом 24 годин.

Редакція «Радіо Свобода» відмовилась видаляти матеріали. 

Подібні вимоги були висунуті й до інших російських видань: Znak.com, «Медуза», «Эхо Москвы», «Свободные новости» тощо. Сайт каналу «Дождь» зняв публікації зі свого сайту. Так само зробила «Медуза» через загрозу блокування свого ресурсу.

Не вилучилапублікації на вимогу Роскомнагляду і редакція «Настоящего времени». Регулятор надіслав журналістам перелік із 14-ти матеріалів.

Теги по теме
Россия Алексей Навальный
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом