/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F66813242baca65fcd7d164b1f6199879.png)
У Чорноморській оперативній зоні ЗСУ застосували "Байрактари" – Генштаб
У Чорноморському регіоні Збройні сили України для боротьби з російськими військами застосовують безпілотні літальні апарати "Байрактар".
Про це відзвітували у Генеральному штабі ЗСУ.
"Оперативна інформація станом на 14 годину... Збройні сили України ведуть напружені бойові дії на напрямках висування противника. У Чорноморській оперативній зоні ЗСУ використовують БПЛА "Байрактар". На напрямку Рудня (Білорусь) – Виступовичі (Україна) противник намагався перетнути державний кордон силами двох танків, БТР і автомобільної техніки. Внаслідок бою ворог зазнав втрат. Знищено п'ять БТРів, та автомобіль. Зупинено наступ танків в районі Путівель. Над Вишгородом збито вертоліт Ка-52", – зазначили у Генеальному штабі.
Нагадаємо, на Луганщині в полон потрапили російські окупанти. У напрямку Сум за допомогою "Джавелінів" було знищено 15 ворожих танків.

