Українські каратистки Терлюга та Серьогіна виграли "золото" на етапі Прем’єр-ліги

У неділю, 24 квітня, збірна України з карате виграла п’ять медалей на етапі Прем’єр-ліги у португальському Матозіньюші.

Чемпіонками змагань у куміте стали Анжеліка Терлюга у ваговій катергорії до 55 кг та Аніта Серегіна (до 61 кг).

Бронзові нагороди вибороли Діана Шостак (до 61 кг), Галина Мельник (до 68 кг) та Андрій Заплитний (до 75 кг).

У лютому Терлюга та Серегіна виграли срібні медалі на етапі Прем’єр-ліги в ОАЕ, а Шостак та Станіслав Горуна стали бронзовими призерами.

Нагадаємо, що минулого тижня Терлюга виграла командний чемпіонат Франції.

Українець Зубков став чемпіоном Угорщини у складі "Ференцвароша"

Українські дзюдоїсти вибороли два "золота" на етапі Кубка Європи

Українські гандболістки поступилися чемпіонкам Олімпіади-2020 в матчі кваліфікації ЧЄ