На Буковині за пошуком роботи до служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців
На Буковині за пошуком роботи до служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців

На Буковині за пошуком роботи до служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися понад 700 внутрішньо переміщених осіб. Служба зайнятості допомогла знайти роботу для 99 осіб, повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Серед працевлаштованих інженер-електронік, верстатних деревообробних верстатів, робітник з догляду за тваринами, юристи, бухгалтери, лікарі та інші фахівці. Більшість працевлаштованих у м. Чернівці.

- У зв’язку із збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у Чернівецькій області та шукають нині роботу, обласна служба зайнятості звертається до роботодавців з проханням оперативно повідомляти про кадрові потреби. Фахівці служби зайнятості доберуть необхідних працівників на замовлення роботодавця, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед роботодавців, які взяли на роботу внутрішньо переміщених осіб, фізичні-особи підприємці, медичні заклади різних форм власності, комунальні підприємства та місцеві ТОВ.

Переселенці працюють у сфері роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, освіти, займаються вирощуванням зернових культур, виготовленням продукції, виробництвом електричного та електронного устаткування, задіяні в інших видах діяльності. 

За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, роботодавець може отримати компенсацію у розмірі 6500 гривень.

Теги по теме
Черновицкая область
Источник материала
Поделиться сюжетом