Олександр Роднянський після війни планує повернутися до України
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F5ae107aff0387256b528946a727accd9.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2Fd1c76eec6780613434e596b2172bb397.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F5ae107aff0387256b528946a727accd9.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2Fd1c76eec6780613434e596b2172bb397.png)
Продюсер та колишній власник каналу «1+1» Олександр Роднянський після закінчення війни хоче повернутися до України та поїздити країною. Про це він розповів в інтерв’ю каналу «Настоящее время».
«Я нічого, крім кіно, робити не вмію. Я, звичайно, знову приїду, я і зараз продовжуватиму їздити додому до Києва. Але я, звичайно ж, повернуся додому, хочу поїздити країною, подивитися в той момент, коли зупиниться війна, внутрішньо для себе побачити цю картинку скрізь: і на сході України, і на півдні, і в центрі – скрізь, де йшла війна , я хочу подивитися. Я хочу залишити собі ось цей зріз на момент завершення війни», — сказав Олександр Роднянський.
Також він розглядає можливість зняти фільм про цю війну. «У мене є якась така внутрішня потреба, яка постійно зростає, для здійснення якої потрібно буде завершити війну», — розповів кінопродючер.
Про фей фільм Олександр Роднянський замислився після того, як стало відомо про влаштовану російськими військовими бійню у Бучі, де він зростав.
Як розповів продюсер в інтерв’ю, він вражений звірствами росіян. А також тим, що у родинах загарбників не соромляться замовляти для мародерства блендери чи вудки, або навіть обговорюють зґвалтування. «Що сталося з цими людьми, якщо вони всерйоз – жінки та чоловіки – обговорюють війну, вбивства, мародерство. І це відбувається зараз, у 2022 році, у Росії. Ось це, мені здається, фільм, який у мене не виходить із голови – про цих людей», – каже Олександр Роднянський.
Раніше продюсер засудив російську культуру. Цю заяву він опублікував на своїй сторінці в інстраграмі:
«Не хочу більше ні з ким сперечатися. Переконувати, що не всі росіяни підтримують війну. Що є інші. Світлі. Культурні. ⠀ Це було можливо до того, що трапилося у Бучі та в інших українських містах та селах. До того, як було виявлено тіла сотень закатованих, зґвалтованих, убитих українців. У багатьох із розстріляних пострілами в потилицю людей були за спиною зв'язані руки. Білими стрічками, які російська армія вимагала від українців носити на одязі як знак їхньої етнічної приналежності. ⠀ Побачивши ці кадри, я втратив мову. І право говорити про "російську культуру". Як і всі люди, які мають до неї хоч якесь відношення».
Нагадаємо, цього року Олександр Роднянський скасував проведення в Росії кінофестивалю «Кінотавр», президентом якого він є.
Фото: 1+1

