Українська стрибунка Табашник виграла великий міжнародний турнір в Іспанії

КИЇВ. 24 травня. УНН. Українська легкоатлетка Катерина Табашник здобула перемогу у секторі стрибків у висоту на турнірі Iberoamericano в Іспанії, що проходив за участі португало- та іспаномовних країн. Це найбільший турнір, що об'єднує саме представників цієї мовної групи та проходить раз на два роки, але цьогоріч запросили українських спортсменів. Про це повідомляє Суспільне спорт, передає УНН.

Деталі

Табашник виступила в Іспанії на запрошення федерації легкої атлетики Іспанії. Там дозволили виступити одразу кільком українським легкоатлетам у зв’язку із повномасштабним вторгненням росії. Група українських атлетів готується в Іспанії до сезону, а цей старт — можливість взяти участь у змаганнях.

Попри участь українців на турнірі, їхні результати не входили у залік боротьби за медалі. Тобто, місця на подіумі розігрувалися без врахування результатів українців.

Уже на висоті 1.81 метрів боротьба за перемогу у секторі стрибків у висоту розгорнулася між п’ятьма спортсменками. Крім Табашник, цю висоту подолали домініканка Марісабель Сенью, бразилійка Валділея Мартінс, колумбійка Дженіфер Родігес та іспанка Салета Фернандес.

Результат Табашник — найвищий серед усіх представників України на турнірі. Крім неї, там виступили 17-річний стрибун Дмитро Зуєв та бігунка Анастасія Бризгіна.

Для Табашник турнір в Іспанії став другим у літній частині легкоатлетичного сезону. На початку травня вона виступила на змаганнях у Найробі, посівши третє місце з результатом 1.88 метри.