Українські велосипедисти здобули п'ять медалей на турнірі з маунтинбайку в Словенії

КИЇВ. 24 травня. УНН. Українські велосипедисти здобули п'ять медалей на турнірі з маунтинбайку в словенському Камнику. Спортсмени взяли участь у змаганнях із крос-кантрі C1 та піднялися на п'єдестал майже в усіх вікових категоріях. Про це інформує Суспільне спорт, передає УНН.

Деталі

“Золото” на турнірі здобула лідерка збірної України з маунтинбайку Яна Беломоіна. Вона стала першою в елітній категорії серед жінок, показавши час 01:13:47 та обійшовши італійку Ґьяду Спецію й господарку змагань, словенку Таню Жакель. Для Беломоіної це перша перемога сезону й загалом другий подіум 2022 року після “срібла” у словенській Вртойбі.

У змаганнях чоловіків бронзову нагороду виборов українець Олександр Гудима. Велосипедист став третім із показником 01:28:57, поступившись лише італійцям Даніеле Брайдоту й Філіппо Фонтані. Гудима вже втретє в цьому сезоні здобуває “бронзу” на міжнародному рівні. Раніше він вигравав медалі цього ґатунку в Вртойбі та бразильському Петрополісі.

Крім того, в юніорських категоріях до 19 років віцечемпіонами стали українці Марія Сухопалова та Богдан Чинчик. У категорії до 17 років “бронзу” виборола Анастасія Рубаненко.

Нагадаємо

Україна посіла третє місце в медальному заліку першого етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное.