Збірна України виборола "бронзу" на Кубку світу з академічного веслування

Збірна України завоювала медаль на першому етапі Кубка світу сезону 2022, що завершився у столиці Сербії Белграді.

Перший етап Кубка світу з академічного веслування українська команда відкрила сезон "бронзою".

Нагороду принесла жіноча парна четвірка у складі Євгенії й Наталії Довгодько, Дарини Верхогляд та Анастасії Коженкової

У фіналі "синьо-жовті" показали час 06:31.09 хвилини. Українки поступилися лише чинним олімпійським чемпіонкам з Китаю та команді Нідерландів.

Додамо, що українки були олімпійськими чемпіонками у цій дисципліні в Лондоні-2012.

Нагадаємо, що українські веслувальники вдало розпочали виступи на етапі Кубка світу в Познані. У перший день змагань українцям вдалося вибороти шість медалей: два "золота", три "срібла" та бронзову медаль.

Українка перемогла на чемпіонаті світу з жиму лежачи зі світовим рекордом (відео)

Третя перемога поспіль: збірна України з волейболу феєрить у Золотій Євролізі

Історична перемога: українка Бірюкова тріумфувала на п'ятому етапі велогонки Thueringen Ladies Tour