/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F4b11e9a4ac8ce0df1e83799667aed6b5.jpg)
У Києві волонтери відкривають “барахолку” для підтримку притулку для тварин у Фастові
КИЇВ. 11 червня. УНН. У Києві волонтери влаштовують благодійну акцію "Собаня Cherity", кошти з якої будуть передані на підтримку притулку тварин у Фастові Київської області. Про це УНН пише з посиланням на Facebook-сторінку заходу.
Цитата
“Ми хочемо допомогти цьому невеличкому притулку, його практично повністю зруйновано. На меті — побудувати вольєри для собак. 90 кг корму і краплі від кліщів для понад 50 собак. Ми подумали над тим, як не попросити, а заробити собакам грошей, і вигадали цю барахолку”, — зазначила співорганізаторка акції Юлія Шередега.
Деталі
Захід відбудеться у Києві, за адресою: Нижній Вал, 19 (Коктейль-бар Pink Freud KYIV) 18 червня о 10 годині. Ідея “барахолки” полягає у наступному: люди безкоштовно віддають конкурентоспроможні речі, такі, які не зовсім доречно віддавати біженцям.
“Це може бути леопардовий піджак, фатінова сукня або якісь базові речі. Дівчата купують ці речі на барахолці — профіт. Всі виручені кошти йдуть на притулок. Всі звіти — само собою, ми оприлюднимо”, — пояснила співорганізаторка.
Доповнення
Випадки знищення ворогом притулків для тварин на Київщині були непоодинокі. Так, неподалік Макарова окупанти кілька разів обстрілювали притулок “Бест френдс” зокрема і нанесли по ньому авіаудар. Також у притулку під Бородянкою через дії ворога загинули щонайменше 300 собак.

