«Дія» пропонує безплатні освітні курси для школярів
«Дія» пропонує безплатні освітні курси для школярів

«Дія» пропонує безплатні освітні курси для школярів

Уроки в розважальній формі проводять експерти та зірки.

Міністерство цифрової трансформації України запропонувало українським школярам освітні курси від «Дія.Цифрова освіта». Про це повідомляє Мінцифри. «Це допоможе нашим школярам опанувати нові сучасні навички. Радимо вчителям використовувати наші освітні серіали під час навчання», — зазначили у відомстві.

Серед запропонованих курсів:

  • «Підприємництво для школярів». Про те, як знайти свою бізнес-ідею та перевірити її, як зробити так, щоб про продукт дізналися, знайти клієнтів та фінансування для бізнесу.
  • «Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів». Про основи та стратегію діджитал-маркетингу, вебсайти, роботу з соцмережами, контекстну рекламу та Google-аналітику.
  • «Штучний інтелект для школярів».  Що таке штучний інтелект, як і де його використовують та як опанувати професію, пов’язану зі штучним інтелектом.
  •  «Як стати YouTube-блогером». Як шукати ідеї для власних відео, оформлення YouTube-каналу, аналіз конкурентів та  монетизації каналу.
  •  «Нові цифрові професії». Відкриємо світ сучасних професій та підкажемо, які навички розвивати, як почати перші кроки в цифрових професіях.

Нагадаємо, що Мінцифри створило освітній курс психологічної допомоги під час війни. 

Фото: osvita.diia.gov.ua

Теги по теме
Украина Школа онлайн
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом