У Львові нова схема збагачення: підприємливі шахраї вручають фейкові штрафи порушникам ПДР
У Львові нова схема збагачення: підприємливі шахраї вручають фейкові штрафи порушникам ПДР

У Львові нова схема збагачення: підприємливі шахраї вручають фейкові штрафи порушникам ПДР

КИЇВ. 13 вересня. УНН. У Львові шахраї під виглядом інспекторів з паркування виписують незаконні повідомлення про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. Фейкові повідомлення містять QR-код для оплати. Про це інформує Львівська міська рада, пише УНН.

Цитата

"Увагу водіїв звертають на те, що фейкові повідомлення містять QR-код для оплати. Насправді ж повідомлення про адмінпорушення не містять цих кодів для оплати, наразі така опція перебуває на стадії розробки. Тож, у разі виявлення повідомлення з QR-кодом, водіїв закликають не переходити за цим посиланням та телефонувати на інформаційну лінію відділу інспекторів з паркування", - ідеться у повідомленні.

Деталі

Управління безпеки вже звернулось до органів поліції для визначення та притягнення до відповідальності осіб, які вчиняють шахрайство на території Львівської міської територіальної громади.

Також водіям нагадують, що у повідомленні про притягнення до адміністративної відповідальності повинна бути відображена така ж сама інформація, що і у Постанові, відповідно до ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення (окрім персональних даних власника транспортного засобу):

• найменування органу (прізвище, ім’я та по батькові, посада особи, яка винесла постанову;
• дата розгляду справи;
• зазначення нормативного акта, що передбачає відповідальність за таке адміністративне правопорушення;
• прийняте у справі рішення;
• дата, час і місце вчинення адміністративного правопорушення;
• транспортний засіб, який зафіксовано в момент вчинення правопорушення (марка, модель, номерний знак);
• технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис (якщо такий запис здійснювався);
• розмір штрафу та порядок його сплати;
• правові наслідки невиконання адміністративного стягнення та порядок його оскарження;
• відривна квитанція із зазначенням реквізитів та можливих способів оплати адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Повідомлення також має містити адресу сайту, де порушник може ознайомитися із фото чи відеозаписом свого порушення. Також, у повідомленнях про притягнення до адміністративної відповідальності винесені інспекторами з паркування, вказаний номер телефону інформаційної лінії інспекторів з паркування та графік роботи.

"Якщо ви знайшли на лобовому склі транспортного засобу повідомлення, що не містить усіх вищезазначених пунктів та містить QR-код, не переходьте за посиланням, а поінформуйте про це посадових осіб відділу інспекторів з паркування", - наголошують в управлінні безпеки ЛМР.

Доповнення 

На Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців «збирали» гроші для потреб військових.

Теги по теме
Львов и Львовская область
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом