Чи дійсно iPhone 14 Car Crash Detection працює
Чи дійсно iPhone 14 Car Crash Detection працює

Чи дійсно iPhone 14 Car Crash Detection працює

Минулого тижня журналісти та інфлюенсери поділилися своїм першим досвідом роботи з iPhone 14 та iPhone 14 Pro. Більшість у всіх цих оглядах згадували нову функцію виявлення збоїв, але ніхто насправді не тестував цю функцію зі зрозумілих причин.

Тепер користувач YouTube вирішив зробити це в майже реальному сценарії. Тест показує те, що Apple описує як «серйозну автомобільну аварію», і як iPhone 14 Pro справляється з цією ситуацією.

YouTuber TechRax опублікував відео тривалістю 6:27 хвилин. У машині, в якій нікого не було, він намагався змоделювати кілька аварій. Хоча невеликих нерівностей недостатньо, щоб запустити цю функцію, він зміг продемонструвати роботу виявлення збоїв двічі на iPhone 14 Pro.

Важливо заперечувати, що автомобілем не тільки ніхто не керував, але й він перебував у відкритому полі, і поблизу нікого не було. Будь ласка, не пробуйте це вдома.

Виявлення збоїв — це ексклюзивна функція, доступна для iPhone серії 14, Apple Watch Series 8, SE 2 та Apple Watch Ultra. Ось як Apple описує цю функцію:

Завдяки новому двоядерному акселерометру, здатному виявляти вимірювання сили перевантаження до 256Gs, і новому гіроскопу з високим динамічним діапазоном, Crash Detection на iPhone тепер може виявляти серйозну автомобільну аварію та автоматично викликати екстрені служби, коли користувач непритомний або не в змозі досягти свого iPhone. Ці можливості базуються на наявних компонентах, таких як барометр, який тепер може виявляти зміни тиску в салоні, GPS для додаткового введення даних про зміни швидкості та мікрофон, який може розпізнавати гучні звуки, характерні для серйозних автомобільних аварій. Удосконалені алгоритми руху, розроблені компанією Apple, навчені більш ніж мільйона годин реального водіння та даних про аварії, забезпечують ще кращу точність.

Що цікаво спостерігати у відео, так це те, що для виявлення збоїв не потрібна така серйозна аварія, як це може бути запропоновано в рекламних відео Apple. Автомобілю не потрібно перевертатися, оскільки iPhone використовує більше датчиків для запуску функції, наприклад, звуку автокатастрофи. Джерело

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом