Під час спроб нелегально виїхати за кордон загинули вже 11 ухилянтів
Під час спроб нелегально виїхати за кордон загинули вже 11 ухилянтів

Під час спроб нелегально виїхати за кордон загинули вже 11 ухилянтів

З початку введення воєнного стану в Україні загинули 11 чоловіків призовного віку, які намагались нелегально перетнути кордон. Основною причиною загибелі є утоплення під час спроб переплисти річку Тиса на кордоні з Угорщиною.

Як повідомили у ДПСУ, зараз у гірській місцевості кордону випало до 40 см снігу. Відтак громадян закликали не намагатись незаконно перетинати кордон, адже це не лише порушує закони України, а й не наражає на небезпеку здоров’я та життя.

За інформацією прикордонників, після введення в Україні воєнного стану зафіксовано 11 випадків загибелі військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон. Ще двоє утікачів потрапили у лікарню з обмороженнями.

Раніше ZAXID.NET повідомляв про випадки утоплення серед ухилянтів, які намагались перетнути кордон, перепливши річку Тиса. А нещодавно на Закарпатті ухилянт зламав ногу, втікаючи від прикордонників.

Нагадаємо, на час дії воєнного стану покидати територію України заборонено чоловікам віком від 18 до 60 років. Виїжджати можуть люди з інвалідністю та ще низка категорій. Окрім того, за кордон випускають водіїв гуманітарних вантажів за наявності усіх необхідних документів.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом