Маляр: з початку війни загинуло понад 9 тисяч воїнів ЗСУ
Маляр: з початку війни загинуло понад 9 тисяч воїнів ЗСУ

Маляр: з початку війни загинуло понад 9 тисяч воїнів ЗСУ

14:12 23.09.2022

Маляр: з початку війни загинуло понад 9 тисяч воїнів ЗСУ

#
война
потери
смерть
статистика
Минобороны
ВСУ

Заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що втрати Збройних сил України (ЗСУ) у війні проти Росії становлять понад 9 тисяч людей. Також вона назвала причину, через яку Міноборони поки що не може назвати точну цифру. Лише через неможливість підрахунку загиблих бійців у Маріуполі.

«Це не сотні тисяч. Слава Богу, що це не сотні тисяч. Озвучувалася цифра близько 9 тисяч кілька тижнів тому. Безумовно, у нас є Маріуполь, де ми до кінця не знаємо кількість загиблих. Це тисячі, але це точно не сотні тисяч... Якщо у них понад 50 тисяч, а у нас ми називаємо близько 9 тисяч, ну трошки зараз уже більше», - зазначила Маляр в інтерв'ю Youtube-каналу «ISLND TV», інформує Цензор.НЕТ.

Вона наголосила, що йдеться виключно про військових, оскільки підрахунком кількості загиблих цивільних займається інше відомство. Також Маляр розповіла, що втрати України у війні значно менші, ніж у ворога, і це показник майстерності ЗСУ.

Ще однією причиною, чому військові не повідомляють оперативно про втрати, це зміна «технологій» на театрі бойових дій в залежності від кількості втрат у супротивника.

«Для військових це частина їхньої військової технології. Тобто для них кількість загиблих – це показник по якому вони вимірюють ефективність різних технологій, які вони застосували. Й у них е певні цифри, після яких вони змінюють тактику. Тому вони можуть прогнозувати – якщо у їхнього супротивника зараз такі втрати, то очевидно через такий-то час він почне робити ось це й ось це. Тобто це певна передбачуваність… тому ми це приховували», - повідомила Маляр.

Розкрити ж втрати в Міноборони вирішили, оскільки «наше суспільство надміру вільне і їм здалось, що приховують інформацію від них». Й люди це самі підрахували через громадські ініціативи, отримавши цифри близькі до реальних. Тому Міноборони оприлюднило влітку дані офіційно влітку.


Читайте також

  • 22 серпня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомляв, що на війні з росією вже загинуло майже 9 тисяч українських героїв.
  • 9 серпня радник голови ОПУ повідомляв, що Україна кожен день втрачає до 50 військових на фронті.
  • А 12 серпня стало відомо що за оцінками США росія втрачає до 500 солдатів на день.  

поддержать проект

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом