17 июня, понедельник
"Інтер" після тріумфу над "Барселоною" в ЛЧ повернувся на переможну стежку в Серії А

Підопічні Сімоне Індзагі в гарному настрої вирушать на другий поєдинок з каталонцями.

Міланський "Інтер" на виїзді обіграв "Сассуоло" у матчі 9-го туру італійської Серії А. Зустріч завершилася з рахунком 1:2.

"Нерадзуррі" вийшли вперед наприкінці першого тайму. Точним ударом відзначився боснійський форвард Едін Джеко.

Після перерви господарі зуміли відігратися. На 60-й хвилині Давіде Фраттезі відновив паритет у цьому поєдинку.

Проте останнє слово залишилося за командою Сімоне Індзагі. На 75-й хвилині Джеко оформив дубль після передачі Генріха Мхітаряна та приніс міланцям перемогу.

• "Інтер" перервав серію з двох поразок у внутрішній першості та з 15 очками піднявся на сьоме місце в турнірній таблиції Серії А. "Сассуоло" з 12 балами посідає дев'яту сходинку.
  • У наступному турі "нерадзуррі" 16 жовтня прийматимуть "Салернітану", а "чорно-зелені" днем раніше завітають в гості до "Аталанти" українця Руслана Малиновського.