
Суд дав 60-річному львів’янину три роки умовно за пропаганду війни в соцмережах
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F1eb7ab0b25f7d2f2c05e14af28252bee.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2Fbd774daaa82c90fcfa0b6d612d288f56.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F1eb7ab0b25f7d2f2c05e14af28252bee.png)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2Fbd774daaa82c90fcfa0b6d612d288f56.png)
Франківський районний суд міста Львова визнав винним 60-річного львів’янина Ігоря Сергієнка у пропаганді війни та призначив йому умовний термін покарання.
Суд ухвалив вирок ще 4 листопада.
Вирок суду призначив чоловікові три роки позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання на іспитовий термін два роки. Також у нього конфіскували ноутбук, з якого той вів активну діяльність в інтернеті.
За матеріалами справи, чоловік у забороненій в Україні соцмережі «Однокласники» розповсюджував матеріали із публічними закликами до агресивної війни та до розв’язування воєнного конфлікту. Відповідні дописи він поширював після початку повномасштабного вторгнення РФ – з 1 березня до 16 квітня 2022 року.
1 березня цього року Ігор Сергієнко вперше розповсюдив публікацію з текстом «Z — поддержи наших». Крім цього, на особистій сторінці львів’янина з’являлися пости про загиблих «ЛДНРівців» чи так звану ліквідацію українських «неонацистів». Також на сторінці Сергієнка були поширені декілька постів про військових полку «Азов» на зразок: «Украинские нацисты батальона «Азов» распяли на кресте и заживо сожгли донбасского ополченца». Також Сергієнко вподобав дописи про підтримку «ополченцев на Донбассе», «Крым — это Россия» та повагу до Путіна, однак в суді він від таких симпатій відхрещувався.
Прокурор подав до суду угоду про визнання винуватості, укладену між ним та підсудним. Суд затвердив угоду, взявши до уваги, що сторони врахували ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, дані про особу обвинуваченого та його щире каяття у вчиненому.
Як пише «Судовий репортер», 60-річний Ігор Сергієнко за професією — радіомонтажник, спеціалізується на виготовленні приладів контролю для атомних електростанцій. Його інтереси в суді представляв адвокат Центру надання безоплатної правової допомоги.
Нагадаємо, нещодавно медійнику-колаборанту із Маріуполя Андрію Кіору оголосили підозру. Йому загрожує позбавлення волі від 10 до 15 років з конфіскацією майна.
Фото: Судовий репортер

МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года

Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину

Сергей Стерненко показал первое фото из больницы после ранения: как выглядит блогер

Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату

На границе с Польшей частично закроют еще один пункт пропуска — 8 мая начнется ремонт Корчова - Краковец

В партии Фицо говорят, что он до сих пор планирует ехать к Путину на парад
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F46%2Fd75f23262a641767457ea079f400741d.jpg)