«Сталося найгірше». Актор Джим Керрі відреагував на російські санкції проти нього
«Сталося найгірше». Актор Джим Керрі відреагував на російські санкції проти нього

«Сталося найгірше». Актор Джим Керрі відреагував на російські санкції проти нього

Письменниця Маргарет Етвуд, який теж заборонили в’їзд в Росію, теж пожартувала про це рішення російського МЗС

Канадський актор Джим Керрі прокоментував санкції, що Росія наклала на нього.  

«Так, Маргарет. Боюся, сталося найгірше. Нам заборонено в'їзд до Росії… Але проблеми сотні канадців — дрібниці в цьому божевільному світі. У нас завжди буде Париж», - написав Керрі у відповідь на твіт канадської письменниці, авторки «Розповіді служниці» Маргарет Етвуд, проти якої Росія теж ввела санкції. Письменниця написала наступний твіт: «Чорт! Джим Керрі і я планували побешкетувати на вихідних у Москві. Думаю, тепер це буде Київ».

Нагадаємо, що 14 листопада Росія ввела персональні санкції проти ста громадян Канади, - бізнесменів, журналістів, політичних діячів; багато з них мають українське походження. Також у список тих, якому тепер заборонили в’їзд в Росію - актор Джим Керрі, письменниця Маргарет Етвуд та журналіст Стефан Бандера, онук Степана Бандери.

Як заявили в МЗС Росії, ці сто канадців «безпосередньо залучені до формування агресивного антиросійського курсу». Після початку війни актор написав у твітері: «У мене розривається серце, коли я бачу, як невинні люди (особливо діти) наражаються на небезпеку через чергового в історії грандіозного політичного придурка» і додав зображення агресивного ведмедя.

Фото: Vice Films

Теги по теме
санкции Канада
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом