Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів
Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів

Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів

Чемпіонат світу-2022: розклад та результати матчів.

ua розповідає про розклад чемпіонату світу-2022.Катарський мундіаль починає все більше радувати шанувальників футболу справжнім святом.

Важко виокремити головного фаворита та яким чином завершиться даний турнір.

Фінал цього сезону пройде на стадіоні в Лусаїлі (Туреччина).

До вашої уваги календар та результати чемпіонату світу:.

Груповий етап.

Перший тур.

Неділя, 20 листопада.

18:00 Катар — Еквадор 0:2.

Понеділок, 21 листопада.

15:00 Англія - Іран 6:2.

18:00 Сенегал — Нідерланди 0:2.

21:00 США — Вельс 1:1.

Вівторок, 22 листопада.

12:00 Аргентина — Саудівська Аравія 1:2.

15:00 Данія — Туніс 0:0.

18:00 Мексика — Польща 0:0.

21:00 Франція - Австралія 4:1.

Середа, 23 листопада.

12:00 Марокко — Хорватія 0:0.

15:00 Німеччина — Японія 1:2.

18:00 Іспанія - Коста-Рика 7:0.

21:00 Бельгія - Канада 1:0.

Четвер, 24 листопада.

12:00 Швейцарія - Камерун 1:0.

15:00 Уругвай — Південна Корея 0:0.

18:00 Португалія - Гана 3:2.

21:00 Бразилія - Сербія 2:0.

Другий тур.

П'ятниця, 25 листопада.

12:00 Вельс — Іран.

15:00 Катар — Сенегал.

18:00 Нідерланди — Еквадор.

21:00 Англія — США.

Субота, 26 листопада.

12:00 Туніс — Австралія.

15:00 Польща — Саудівська Аравія.

18:00 Франція — Данія.

21:00 Аргентина — Мексика.

Неділя, 27 листопада.

12:00 Японія — Коста-Рика.

15:00 Бельгія — Марокко.

18:00 Хорватія — Канада.

21:00 Іспанія — Німеччина.

Понеділок, 28 листопада.

12:00 Камерун — Сербія.

15:00 Південна Корея — Гана.

18:00 Бразилія — Швейцарія.

21:00 Португалія — Уругвай.

Третій тур.

Вівторок, 29 листопада.

17:00 Еквадор — Сенегал.

17:00 Нідерланди — Катар.

21:00 Іран — США.

21:00 Вельс — Англія.

Середа, 30 листопада.

17:00 Австралія — Данія.

17:00 Туніс — Франція.

21:00 Польща — Аргентина.

21:00 Саудівська Аравія — Мексика.

Четвер, 1 грудня.

17:00 Канада — Марокко.

17:00 Хорватія — Бельгія.

21:00 Коста-Рика — Німеччина.

21:00 Японія — Іспанія.

П'ятниця, 2 грудня.

17:00 Гана — Уругвай.

17:00 Південна Корея — Португалія.

21:00 Камерун — Бразилія.

21:00 Сербія — Швейцарія.

1/8 фіналу.

Субота, 3 грудня.

17:00 1А — 2В (49).

21:00 1С — 2D (50).

Неділя, 4 грудня.

17:00 1D — 2С (52).

21:00 1В — 2А (51).

Понеділок, 5 грудня.

17:00 1Е — 1F (53).

21:00 1G — 2Н (54).

Вівторок, 6 грудня.

17:00 1F — 2Е (55).

21:00 1Н — 2G (56).

1/4 фіналу.

П'ятниця, 9 грудня.

17:00 переможці 53 — 54 (58).

21:00 переможці 49 — 50 (57).

Субота, 10 грудня.

17:00 переможці 55 — 56 (60).

21:00 переможці 51 — 52 (59).

Вівторок, 13 грудня.

21:00 переможці 49 — 50 (61).

Середа,14 грудня.

21:00 переможці 59 — 60 (62).

Матч за 3 місце.

Неділя,17 грудня.

18:00 програвші 61 — 62 (63).

Понеділок,18 грудня.

18:00 переможець 61 — 62 (64).

Теги по теме
футбол
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом