Дмитро Корчинський розповів, у чому полягає українська національна ідея
Дмитро Корчинський розповів, у чому полягає українська національна ідея

Дмитро Корчинський розповів, у чому полягає українська національна ідея

Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

«Кожна національна ідея має 2 аспекти. Перший – найпростіший: як було би добре, якби наша нація була найбагатшою, найсильнішою, найрозумнішою у світі. Це просто – ми маємо бути найкращі. Є другий аспект: національна ідея – це те, що нація пропонує світу. Це якась універсальність», - пояснює Дмитро Корчинський.

Зокрема, розповідає він, британська національна ідея – це місія білої людини, яка несе цивілізацію на ті чи інші землі, американська національна ідея – це свобода і демократія для всіх як універсальна цінність, німецька національна ідея довгий час будувалася на расовій вищості.

Зараз же, зазначає експерт, у світі не залишилося універсальних смислів, окрім релігійних. За його словами, 21 століття – це століття релігійних воєн і релігійної боротьби, релігійних смислів. Зокрема, каже філософ, ніхто не готовий вмирати за пенсійну реформу, а в ім’я Аллаха – готові вмирати, це вищий смисл.

«Тому українська національна ідея – це релігійна ідея, що українська нація має бути мечем живого Бога в наступному столітті. Обов’язково ми маємо бути в авангарді всесвітнього хрестового походу. Ми маємо бути авангардом церкви», - переконаний Дмитро Корчинський.

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, що таке московський патріархат насправді.

Також Знай.ua писав про те, що Європарламент офіційно визнав росію спонсором тероризму.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом