Збірна Аргентини з труднощами перемогла Австралію в 1/8 фіналу ЧС-2022

Джерело - Чемпіон.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини святкувала перемогу над Австралією.

На 35-ій хвилині матчу Мессі опинився вільним у штрафному майданчику завдяки передачі Отаменді та безпомилково відправив м'яч у лівий нижній кут воріт - 1:0.

На 57-ій хвилині матчу аргентинці подвоїли рахунок. Голкіпер збірної Австралії Раян припустився грубої помилки, граючи ногою, подарувавши м'яч Альваресу, який сповна цим скористався, забивши гол.

На 77-ій хвилині Гудвін ударом з межі штрафного майданчика та завдяки рикошету від Фернандеса один гол відіграв - 2:1. Через чотири хвилини Бехич здійснив неймовірний прохід і ледь не зрівняв рахунок - самовідданий підкат захисника врятував від гола.

Наприкінці зустрічі австралійці могли зрівняти рахунок, але не вдалося. Матч завершився з рахунком 2:1. Збірна Аргентини стала другим чвертьфіналістом турніру. У 1/4 фіналу Аргентина зіграє з Нідерландами, які раніше переграли США (3:1). Чвертьфінальний матч відбудеться 9 грудня. Початок о 21:00.