Київ рясно засипало снігом
Київ рясно засипало снігом

Київ рясно засипало снігом

Зранку, 7 грудня, столицю засипало снігом.

На прибирання та обробку вулиць протиожеледними засобами вийшло 94 одиниці спецтехніки та 115 працівників бригад з ручного прибирання комунальної корпорації «Київавтодор».

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

«Протягом дня кількість техніки і працівників буде збільшено.

Прибудинкові території прибирають від снігу працівники та техніка керуючих компаній», – ідеться в повідомленні.

Синоптики зазначають, що помірний снігопад прогнозують до вечора.

Блок галереї.

У КМДА просять водіїв без нагальної потреби не виїжджати під час снігопадів на приватних авто та не створювати заторів, адже в них стоїть і снігоприбиральна техніка.

Автівки необхідно паркувати відповідно до правил, аби не заважати спецтранспорту екстрених і комунальних служб.

Як повідомлялося, у середу, 7 грудня, в Україні очікується невеликий сніг.

За прогнозами синоптиків, 7 грудня вночі на Правобережжі, вдень в Україні, крім східної частини, очікується невеликий сніг, в західних, центральних та південних областях з дощем (вночі на заході країни помірні опади, подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь).

Источник материала
loader
loader