"Реал" обіграв "Атлетик" і наблизився до "Барселони" – Бензема наздогнав легенду "вершкових"

Підопічні Карло Анчелотті скоротили відставання від лідера чемпіонату до трьох очок.

Мадридський "Реал" на виїзді переміг "Атлетик" Більбао в центральному матчі 18-го туру іспанської Ла Ліги – 0:2.

"Вершкові" вийшли вперед у середині першого тайму. На 24-й хвилині Карім Бензема відзначився після передачі Марко Асенсіо.

Для французького форварда цей забитий м'яч став дев'ятим цього сезону, а загалом 228-м у Ла Лізі.

Чинний володар "Золотого м'яча" вийшов на друге місце серед найкращих бомбардирів "бланкос" у чемпіонаті Іспанії, зрівнявшись з іншим легендарним нападником мадридців Раулем. Більше голів за "Королівський клуб" у Примері забив лише Кріштіану Роналду – 311.

"Атлетик" намагався відігратися та уникнути поразки, створюючи тиск на ворота "Реала". За цей матч баски завдали аж 18 ударів по воротах суперника проти 10 у підопічних Карло Анчелотті. Однак забити господарям так і не вдалося.

А ось "вершкові" на 90-й хвилині відзначилися другим голом – підсумок поєдинку результативним ударом підбив Тоні Кроос, якому асистував Родріго.

Огляд матчу

• "Реал" набрав 41 очко і зменшив відставання від лідера чемпіонату – "Барселони" – до трьох балів. "Атлетик" має 26 пунктів у своєму активі і посідає восьму сходинку.
  • У наступному турі мадридці 29 січня приймуть "Реал Сосьєдад", а баски того ж дня на виїзді зустрінуться із "Сельтою".

"Барселона" здобула скромну перемогу та закріпилася на вершині Ла Ліги (відео)

Голи вражають красою: "Арсенал" із Зінченком у феєричній "перестрілці" здолав "Манчестер Юнайтед" (відео)

Реалізував вихід один на один: Ярмоленко відзначився голом у матчі чемпіонату ОАЕ (відео)