Байден офіційно оголосив про передачу Україні танків Abrams
Байден офіційно оголосив про передачу Україні танків Abrams

Байден офіційно оголосив про передачу Україні танків Abrams

Сполучені Штати Америки передадуть Україні свої бойові танки Abrams M1. Йдеться про 31 одиницю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента США Джо Байдена.

Фото: Джо Байден, президент США (Getty Images)

“Ми маємо намір допомогти Україні захистити свою територію та перейти в контрнаступ. Щоб звільнити країну, їм потрібно підвищити свої оборонні здатності… Сьогодні ми виділяємо понад 500 одиниць бронетехніки, а також я оголошую, що ми виділяємо 31 танк Abrams”, – заявив він.

Байден підкреслив, що танки Abrams дуже складні в управлінні та експлуатації, тому потрібно навчати персонал та забезпечити матеріально-технічне обслуговування.

“Ми будемо навчати українських військових цьому і якомога швидше почнемо це робити. Щоб поставити танки на поле бою знадобиться час і потрібно докласти зусиль, щоб українські військові були готові до їх експлуатації”, – додав він.

Американський лідер також повідомив, що США оголосять про виділення додаткових ресурсів та засобів у наступні тижні та місяці.

***

Не тільки Abrams. Став відомий зміст нового пакету допомоги Україні від США

Сполучені Штати Америки передадуть Україні танки Abrams, іншу техніку та снаряди у рамках нового пакету військової допомоги на 400 мільйонів доларів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на репортера Foreign Policy у Пентагоні Джека Детча у Twitter.

За його даними, у американському Міноборони підтвердили, що США протягом кількох місяців закуплять для України 31 танк Abrams.

“США також надають 120-мм снаряди, вісім тактичних машин, машини підтримки та кошти на технічне обслуговування”, – додав Детч.

Він зазначив, що всього США надали Україні військову допомогу на суму 27,1 мільярда доларів.

Tweet
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом