Три знаки Зодіаку, яких чекає серйозне випробування в парі
Три знаки Зодіаку, яких чекає серйозне випробування в парі

Три знаки Зодіаку, яких чекає серйозне випробування в парі

Всі ми час від часу робимо помилки, підтримувати тривалі стосунки, однозначно вимагає постійної праці з обох боків. Астрологи підказали, які зі знаків Зодіаку найближчим часом стикнуться з проблемами на любовному "фронті".

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Багатьом з нас варто багато разів подумати перш ніж виявляти незадоволення у своїй половинці, і можливо не нагнітати тон розмови, щоб більше розібратися, де причина незадоволень. Проте є астрологічні прогнози, кому зі знаків Зодіаку найближчим часом не уникнути розбору польотів. Про це в статті Cosmppolitan.

Гороскоп. Фото: Youtube

Терези

Терезам завжди заважають важкі спогади з минулого. Представники цього знаку зодіаку травматично переносять минулі образи, і їм важко забути важкий досвід, щоб принаймні рухатися вперед.

Якщо ви відчуєте душевні пориви, то дайте волю своїм щирим почуттям, зокрема пристрасті, хоча це й буде не легко.

Скорпіон

Найближчими днями Скорпіонів чекають суцільні розчарування. Першопричиною таких почуттів буде характер самих Скорпіонів, тому на цьому тижні важливо не поспішати, діяти врівноважено та спокійно. У іншому разі буде багато імовірних ситуацій, в яких прийдеться діяти всупереч планам. Астрологи радять налаштовуватися на позитив, не вступати в непотрібні дебати та уникати тих, хто висловлює категоричні думки.

Зима. Фото: Знай. UA

Водолій

Водоліїв останній тиждень січня виснажить до кінця. Кохання і робота ляжуть на шальки вагів, і часто треба буде обирати між коханням та улюбленою справою, що додасть сум'яття в неспокійне життя Водоліїв.

Через це вони відчують дику апатію та небажання взагалі нічого робити через накопичену втому. НА думку астрологів слід дати можливість собі перепочити, та прислухайтеся до свого серця.

Нагадаємо, ми писали, щогороскоп на тиждень 23-29 січня для всіх знаків Зодіаку: труднощі у Овнів, доленосні зустрічі Близнюків та ва-банк Козерогів.

Як повідомляв "Знай.ua" відомий астролог передбачив "тиху" перемогу України, незвичайна карта випала.

Також "Знай.ua" інформував,тарологиня Людмила Хомутовська закликала українців перестати проклинати путіна

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом