У Білорусі на кордоні з Україною будують нові блокопости
У Білорусі на кордоні з Україною будують нові блокопости

У Білорусі на кордоні з Україною будують нові блокопости

У Білорусії в прикордонних з Україною районах монтують блокпости в рамках навчань, там відпрацьовуватиме дії в умовах пропускного режиму, попередила влада Пінського та Столинського районів Брестської області республіки. Про це повідомила газета «Новости Полесья», посилаючись на місцеву владу. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

«На даний момент на ділянках дороги Р-6 та Р-88 у напрямку Пінська, Манькович, Струги та робочого селища Речиця проводяться навчання з монтажу блокпостів та організації пропускної спроможності руху транспорту», – йдеться у публікації видання «Новости Полесья».

«Найближчим часом на території Пінського району розпочнуться навчання з монтажу блокпостів та організації пропускної спроможності руху транспорту. Громадянські служби відпрацюють практику зведення споруд із бетонних блоків, а правоохоронці – порядок роботи в умовах пропускного режиму», – повідомила  також у в соцмережах адміністрація Пінського району. Зокрема вони уточнили, що навчання відбудуться на ділянках автомобільних доріг Р-6, Р-8, М-10. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

Влада районів, у яких пройдуть навчання, підкреслила, що приводу для занепокоєння місцевих жителів немає, закликали їх зберігати спокій.

Нагадаємо, у білоруському Мозирі сталася пожежа на великому нафтопереробному заводі. Наразі встановлюються причина пожежі та завдані збитки

Читайте також: 

  • Лукашенко вигадав нове виправдання перед Путіним, чому відкрито не вступив у війну
  • Загроза наступу РФ з Білорусі: аналітики оцінили ризики
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом