Українцям розповіли, де і як перевіритись водіям на наявність "листа щастя": в один клік
Українцям розповіли, де і як перевіритись водіям на наявність "листа щастя": в один клік

Українцям розповіли, де і як перевіритись водіям на наявність "листа щастя": в один клік

Стало відомо про те, як можна українцям дізнатися про так звані листи щастя за порушення правил дорожнього руху. Усім доведеться відповідати.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Зараз штрафи досить поширена ситуація, якщо ви проводите багато часу за кермом. Причиною може бути будь-що, і кожен водій хоч раз у житті з цим стикався.

Дізнатися про свій лист щастя можна завдяки сучасним технологіям за допомогою вашого ноутбука або смартфона.

Штрафи, кадр з відео

Навіть в умовах війни роботу продовжують системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху, тому про наявність штрафу ви дізнаєтесь лише через кілька хвилин після вашого порушення.

Наприклад, зайти на сайт Міністерства внутрішніх справ у спеціальний розділ, де ви побачите рядок адміністративних правопорушень. Для перевірки вам знадобиться дві речі – ідентифікаційний номер автомобіля, а також серію та номер одного з документів, що засвідчують вашу особу.

Патрульна поліція, скріншот: YouTube

Також це можна зробити за допомогою електронного кабінету водія. Там потрібно авторизуватися за допомогою електронного підпису, або через банки, з якими працює сервіс.

Третій спосіб за допомогою порталу ДІЯ, яким користуються мільйони завдяки його простоті. У вас у телефоні ціла держава, а також більшість послуг.

Примітно, що система ДіЯ здатна самостійно сповіщати водія за допомогою повідомлень на смартфоні.

Поліція, фото Нацполіції

Нагадаємо, що зарахувалися на карту і одразу "випарувалися": клієнтка ПриватБанку залишилася без грошей після дивного збою

Раніше повідомлялося, що сам зганьбився і дівчину "кинув": начальник львівської патрульної поліції подарував недійсну перепустку

Також, зменшення врожаю та подорожчання продукції: що буде з цінами на хліб у 2023 році

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом