Ядерний блеф: Максим Ялі розповів, чи варто бояться погроз росії
Ядерний блеф: Максим Ялі розповів, чи варто бояться погроз росії

Ядерний блеф: Максим Ялі розповів, чи варто бояться погроз росії

Про це він розповів у себе у блозі.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

«Звичайно, у них один аргумент – махати ядерною кийком. Всі ми чудово пам'ятаємо, що вони махали і почали активно махати, путін передусім, коли він оголошував про початок війни 24 лютого, після того, як українські Збройні сили обдурили ворога і вдарили на Харківському напрямку, звідки вони бігли, що за ними аж курилося», – розповідає Максим Ялі.

Тому, переконаний він, щоразу, коли з боку росії звучать заяви про використання ядерної зброї, треба розуміти, що це просто чергове залякування на тлі Рамштайна та інших негативних для агресора подій. Зокрема, експерт згадує слова агресора про те, що в разі удару по Криму взагалі буде ядерний попіл.

«Пам'ятайте, як ми всі з цього сміялися після того, як бавовна почалася в Криму, дуже гарний був сезон, як ми раділи, що по аеродрому. І що? Нічого. Ми виставляли це відео та сміялися. І Захід, природно, також бачив, що все це блеф, ядерний блеф», - констатує Максим Ялі.

За його словами, тут свою роль також відіграє і Китай, який оголосив, що не допустить такого розвитку подій. А саме Китай, наголошує політолог, і рятує російську економіку, тому путін може махати ядерною кийком, але не використає його, інакше матиме колосальні втрати для росії.

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, що робити з корупціонерами.

Також Знай.ua писав про те, що боєць ЗСУ Пілот розповів, куди тягне всіх росія і чому з нею обов'язково треба покінчити.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом